Bağlantıları atla
Novega Türkiye
Anasayfa / Hakkımızda

Novega Türkiye Nedir?

Novega Türkiye, her zaman güleryüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla kaliteli hizmetler veren, müşterilerine hijyenik ve güvenilir ürünler sunarak uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir. Kurulduğumuz tarihten itibaren kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaşarak, bakım ürünlerini ve satışı ile tanınan bir kuruluş haline gelmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Işıltı Serumları

Paris ışıltısı; yaşlanan, mat ve donuk görünen ciltlere yönelik yaşlanma karşıtı bir medikal estetik uygulamasıdır. Cildi çok yoğun bir şekilde canlandırma özelliği sayesinde cildin nemini belirgin bir şekilde arttırır, kırışıklıkları açar, canlandırır, yorgun ve donuk cilt görünümünü azaltır.

Beyazlatıcı ve Kokular

Genital bölgedeki şikayetlere karşı kullanım amaçlı geliştirilmiş cildi güçlendirici içeriğe sahip kokulu beyazlatıcı serumdur. Güzel kokusu ile gün boyu ferahlığın konforu hissedeceksiniz. Ayrıca verdiği özgüven ile günlük kullanıma uygundur.

Kırışıklık Karşıtı Serumlar

2 Hafta gibi kısa bir sürede gerilen cilt kırışıklıkları tamamen açar. Kullanımdan hemen sonra donuk cilt ortadan kalkar, cilde ışıltı verir, aydınlık bir cilt oluşturur. Kullanımdan itibaren cildi neme doyurur. Pürüzsüzlük hissiyatını ortaya koyar. 2 Haftada %90 azalmış kırışıklık görünümü ile cilt eski dolgunluğunu geri kazanır.

Alanında Uzman

Alanında Uzman

100% Hijyenik Üretim

100% Hijyenik Üretim

Güvenilir Marka

Güvenilir Marka

Biz Kimiz

Türkiye'de cild güzelliğinin merkezi olarak, güzelliğinizin güveninizin anahtarı olduğunu iyi biliyor, en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Güvenli, işlevsel ve tamamen steril, hijyenik ortama sahip ürünlerimiz ile en son teknoloji cihazlar ve en kaliteli profesyonel bakım ürünleri ile tüm uygulamalarımızı güler yüzlü profesyonel ekip kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin karşısına sunuyoruz. Prensibimiz, cildinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve memnuniyetinizi bir ömür sürdürecek karşılıklı güven iklimine dönüştürmektir.

Novega Türkiye, cilt bakımı sektöründe, müşterilerinin en güncel ve etkili uygulamalara sahip olmalarını sağlayarak hem hizmet hem de yenilikte mükemmelliğe olan bağlılığıyla bulunduğu konuma farklı değerler katar. Uygun fiyat ve bütçeye zarar vermeyen kampanyalarımız sayesinde istediğiniz sonucu elde edeceğiniz keyifli vakit geçirerek güzelleşeceğiniz bir kurum olmayı başardık.

Güzelliğinizi Ertelemeyin.

Hemen İletişime Geçin

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
Anasayfa
Hesabım
Sepet
Arama