Bağlantıları atla
Hemen İletişime Geçin
Anasayfa / İletişim
Bizimle

İletişime Geçin

İletişim Bilgileri

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

+90 530 500 40 50

info@novegaturkiye.com

+90 530 500 40 50

Sıkça Sorulan Sorular

Mağaza siparişi kargoya verdiyse gecikme kargo firmasından kaynaklanmış olabilir. Bizlere ulaşarak siparişinizin nerede olduğunu görebilirsiniz. Kargo ile iletişime geçememe durumda müşteri hizmetleri arkadaşlarımızla iletişime geçerseniz size yardımcı olunacak ve siparişiniz hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Oluşturmuş olduğunuz siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. (Cumartesi-pazar ve resmi tatiller bu süreye dahil değildir.)  Teslimatlar sizin seçiminize göre Yurtiçi ya da Ups kargo ile yapılmaktadır. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Kullanıcılarımızdan toplanan tüm kişisel bilgiler, en yüksek elektronik güvenlik standartlarında saklanmakta olup, sadece yetkili personellerin, zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Sosyetikavm.com kullanıcılardan almış olduğu kişisel ve gizli bilgileri kullanıcılarının onayı olmadan hiçbir isim altında, hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı garanti eder.

Ödemenizi kredi kartı, kapıda ödeme ya da Havale/EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda Ödeme hizmeti özel bir hizmet olup, siparişinize ek hizmet bedeli eklenecektir. Kredi kartı ya da Havale/EFT ile ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra siparişiniz gönderilmek üzere sisteme yansıtılmaktadır. Ödemesi yapılmayan siparişler 7 gün sonra otomatik olarak iptal edilmektedir.

Sipariş verilen tarihten sonraki 1-3 iş günü içerisinde gönderileriniz kargoya teslim edilmektedir.

Sitemizde ana sayfamızda bulunan “Giriş/Üyel Ol” butonuna tıklamanız halinde açılan sayfada “Üye ol” seçeneğini seçerek üye olabilirsiniz. Üstelik üyeliğimiz ücretsiz! Yaşanılan herhangi bir sorunda size ulaşılabilmesi için üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması gerekmektedir.

Siparişinizde bulunan ürünlerin değiştirilebilmesi için siparişinizde bulunan ürünlerin kargo aşamasına dahil edilmemiş olması gerekmektedir. Faturası kesilip kargo sürecine dahil olan siparişlerde değişiklik yapılamamaktadır.

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizin teslimat adresini destek@novegaturkiye.com adresine e-posta göndererek değiştirebilirsiniz. Kargo firmasına teslim edilen siparişlerinizi ise kargo şubeye ulaştıktan sonra, kargo/lojistik departmanımızla iletişime geçip değişiklik isteyebilirsiniz.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
Anasayfa
Hesabım
Sepet
Arama